Announcement

Collapse
No announcement yet.

Polacy na forum udk

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Polacy na forum udk

Mam pytanie czy sa tu jacys polacy co moga pomoc w roznych sprawach dotyczacych UDK.

I don't think running your hands across the keyboard is the proper way to type

Comment

I think he's asking for people speaking polish to help him.

Comment

Or maybe he's asking about a forum policy

Comment

Babel Fish doesn't have a Polish setting...

Spreckst du deutsche?

Comment

I see dont polish people to the forum. MAYBE LATER

Comment

I'm polish.

Comment

Originally posted by darthviper107 View Post
                I don't think running your hands across the keyboard is the proper way to type
                LOL. I'd have more used that to describe Welsh. Or maybe Welsh is more like mashing the middle of the keyboard with your fists.

Comment

jacyś są.

"The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters."

Comment

I'm from Poland, so I write in polish:

Jestem z Polski. Do tego co i jak musisz dojść samemu. Są w internecie tutoriale, ale po angielsku, większość można zrozumieć po samym obrazie, jeśli nie znasz języka. Dobra jest też metoda prób i błędów.

Comment

Google Translate:

I question whether there are some Polish citizens, which can help in various matters related to the UDK.

Comment

Super jest wiedziec ze polacy tez tutaj siedza. A ogólnie to UDK tak dla zabawy mam.

Comment

Witaj!
                          Ja już na UDK siedzę od roku Jak masz jakieś pytania, wal śmiało . Pokażemy że my też umiemy coś zrobić. Ja UDK mam tylko i jedynie dla nauki, i do pochwalenia się innymi, a także do pokazania, że 'no, zrobiłem swoją grę'. Mam już trochę doświadczenia, ale zauważyłem że nie napisał tu jeszcze jeden nasz rodak, który umie o wiele więcej . W końcu pomógł mi z Kismetem ^_^. Może zbierzemy się wszyscy i stworzymy jeden wielki Polski projekt UDK?
                          Pozdrowienia dla rodaków

ENG:
                          Hi!
                          I'm on UDK is about 1 year. If u have any questions, just say it to me. We'll show that
                          Polen too can do great things with UDK. I have UDK only for learning and to show that : ,,Yeah, I made a game!''. I think I can get famous with UDK. That's my target
                          I have some experience, But I noticed that 'one polish guy' didn't wrote here yet.
                          He's great, and he helped me with Kismet .
                          Maybe we all polen create a big Polish UDK project?
                          Greetings for all countrymen

Comment

No i ja też

Comment

To co z tym projektem?

Comment

Working...
                              X